interaction-1233873_640 (1)

Za co všechno může jedna knížka?

S něčím se ti musím svěřit. Jak už jsi asi četl, zajímám se už přes 4 roky o online marketing. Vydělávání peněz pomocí počítače mě prostě oslovilo. Z kraje to byla docela kovbojka, protože jsem na to šel úplně blbě. Projekty, které jsem využíval, byly totální zlodějiny. Jenže na internetu to tak nějak nejde poznat. Firma vypadala dobře, stránky exkluzivní, sídlo bylo vidět. No a ve finále to byl průser jak barák. Kolika takovými projekty jsem prošel? Ani neví, jen vím, že výdělek byl -1300USD. Skvělé podnikání, že?

Tak jsem na to šel jinak. Začal jsem hledat jiné cesty. Studoval jsem jiné podnikatele, jak to dělají oni. Byla to dlouhá a drahá zkušenost. Ale všechno zlé je k něčem dobré – jak říká klasik. Jediná cesta byla samostudium a metoda pokus omyl. Za tu dobu jsem okusil produkty spousty internetových hvězd. Musím říct, že dneska už bych si od některých nic nekoupil. Zcela upřímně. Ale to jsem před tím nebyl schopen rozpoznat.

Nakonec člověk, kterého jsem vlastně od kraje trošku zatracoval, mi ukázal, že ON je ten, koho jsem měl od začátku začít sledovat. Ale to vůbec nevadí, protože jsem na té oklice našel i spoustu dalších zajímavých lidí.

Zkrátka jsem ponakupoval spoustu věcí nesmyslných, ale i těch užitečných. A před pár měsíci, jsem se zařekl,že už nic dalšího nekoupím, že už toho známhodně a každá další „strategie“ mi ve všem stejně jen dělá maglajz.

No a pak mi přišla nabídka na jednu knihu. Ještě si o ní řeknem, ale teď není její název důležitý. Jak už jesm řekl, zařekl jsem se, že už nic nekoupím. Ale teď tahle kniha byla za korunu + poštovné. Blikalo ta na mě v reklamách ze všech stran, dost dlouho jsem odolával. Až jsem si jí objednal.

Přečetl jsem jí doslova jedním dechem. Vlastně dvěma. Obsahovala zkratku a vlastně i seznam toho všeho, co jsem potřeboval vědět na začátku svého online byznysu. Kolik času bych si ušetřil, kdybych tohle všechno věděl. Hlavně kolik zklamání bych nepoznal. Ale hlavně lepší později, než vůbec.

Nedávno jsem dostal nabídku od autora tuhle knížku propagovat. Neváhal jsem. Je fakt skvělá. Takže jsem začal propagovat tohe superdílo. Co se stane, jsem vůbec nečekal. Zařadil jsem se ke skupině lidí, kteří se, stejně jako já, snaží autorovi pomoc s šířením jeho díla. A světe div se, na koho jsem tu nenarazil? Samá známá jména. Spousta lidí, na které už jsem v minulosti narazil, s některými jsem mluvil osobně, od některých jsem sbíral zkušenosti. Elita.

Proč o tom píšu? Ne, není to vychloubání. A proč tedy? Komunikace s těmi lidmi (respektive mezi nimi – já se moc nezapojuju) je super. Je to přesně to, co člověk potřebuje znát. Trocha je pohled do zákulisí, takové to „Jak na to“. A trocha je to špičkování mezi sebou. Okoukávání strategií ostatních, jejich tvorby, článků, obrázků. A hlavně nápadů. A myšlenkových pochodů. Překonávám další limity, dělám to, co bych jindy odložil na „maňána“. A těch nápadů! No je to super!

A kdo za to všechno může? Teď je na čase říct to jméno. Pavel Říha. A jeho knížka „Z nuly na milion“. Nejen ta kniha je nekonečná studnice nápadů. I tahle skupina podnikatelů okolo tohohle projektu.

Jak už někdo před časem řekl: „Kam směřuješ svoji pozornost, tam to roste“. A taky: „Když si někdo něco hodně přeje, dostane to“.

Pořídit si knihu Pavla Říhy „Z nuly na milion“ prostě byl super akt. Už teď mi dala víc, než bych si za ten milion mohl koupit.

Možná tě napadlo, že když ta kniha byla a je tak skvělá pro mne, že bude skvělá i pro tebe, a že jí chceš taky. Můžeš jí teď mít jako ebook. Hned a zadarmo. Tak vyplň tenhle dotazník a pořiď si jí taky.

Howgh!

Comments are closed.