Člověk by měl něco dělat. Zároveň by ho to mělo bavit, měl by za to mít i svou odměnu a měl by si i odpočinout a zrelaxovat. To všechno je hodně důležité proto, aby ho jeho činnost bavila a těšila. A aby se na ní těšil na příště. Jenže realita je někde úplně jinde. Většina lidí je naštvaná ve své práci, nenávidí svého šéfa, nemá dostatek volna pro sebe ani pro ostatní, a vlastně nemá ani dostatek peněz na to, aby si svůj život správně užila. U podnikatelů platí to samé, akorát v trošku jiném světle: zákazníků je málo, valná část utíká jinam, snižují se tržby, zaměstnanci chtějí dělat pořád míň a míň, stát pořád otravuje nějakýma novýma kravinama, do toho začínají chybět peníze a pořád se jen něco někde platí. A dovolená? Tu už většina z nich neměla víc než 5 let! 

A já se ptám: Není to škoda? Není škoda babrat se v tom svém živobytí a nevyužívat toho, co se teď nabízí?

Proč využívat nástrojů, které nám naše doba přinesla?

Nevyužívat toho, co lidi chtějí? Nemít víc volna, víc prostředků, víc relaxace? Já si myslím, že to škoda je. Nejen proto, že veškerá ta marná snaha vede jen ke stresu, k rozvodům a ke zdravotním problémům. Infarkt, cukrovka, mozková mrtvice, a možná i rakovina. To všechno jsou důsledky našeho životního stylu. A to, že se ve všech uvedených nemocech umisťujeme na prvních místech světových tabulek, hovoří o tom, že takhle žijeme skoro všichni. 

Jde to jinak!

Tenhle článek není o zdravotních problémech. Je o tom, co nám přináší dostatek. Dostatek lásky, času, svobody, zdraví, peněz. Zkrátka dostatek našeho štěstí. A všechno tohle má přinášet podnikání. A opravdu chytré podnikání to i přináší.

Musím se trošku pochlubit: v pátek jsem měl úžasný den! Den, který není úpně normální.Jednak jsem toho hodně stihnul, pak jsem si odpočinul a krásně zrelaxoval a taky jsme byli celý den s rodinkou všichni spolu. Nakonec jsme stihli i nějakou tu odměnu ve formě nového oblečení. Už jsem to potřeboval, začátkem roku jsem hodně zhubnul a tak teď skoro nemám co na sebe. Prostě parádní den. Úkoly, povinnosti, zábava, relax i odměna. Je neuvěřitelné, jak takový jeden den dokáže nabít! Jak dokáže inspirovat, přivést na nové myšlenky, novou energii na všechno! 

Nové nápady, smělé plány, velké cíle!

Takový život jsem vždycky chtěl mít. Proto taky makám na svém podnikání. Vytvářím projekty, ztělesňuji myšlenky a nápady. Vytvářím produkty, vymýšlím strategie. Rozhoduji se já sám kdy, kde a co budu dělat. K tomu všemu má přesně sloužit podnikání. A když se něco nepovede nebo se dostanu do slepé uličky, začnu znovu. Nevzdám to!

Přemýšlíš o svém životě stejně jako já?

Podnikání má být nástroj k tomu, aby člověk měl víc času, svobody, peněz. Na to se nabaluje odpočinek, relaxace, zdraví. Neměl bych zapomenout na učení se, studování nových věcí, sbírání myšlenek od těch nejlepších a někdy taky trošku kopírování a “hackování” strategií. Zkrátka neustálý posun kupředu.

A co ty? Jak jsi na tom? Podnikáš chytře? Podnikáš vůbec? A proč ne? Děláš to, co tě naučili ve škole? Co tě naučilio tvé okolí? Možná i tví rodiče? Používáš systémy a metody z minulého tisíciletí? Ale dneska jsme v tisíciletí jiném. Přes to se pořád dokola používají a vyučují metody staré i víc než 30 let.

Využij nové technologie
a nové možnosti pro sebe!

V dnešní době má každý v kapse minipočítač, videokameru, nekonečnou databázi informací i propojení s celým světem. To vše v jedné malé krabičce. V té samé době tráví lidi 12hodin denně v práci/podnikání, volno dostávají jen na příděl, vydělávají jen tolik, aby moc neremcali a nemohli si moc otvírat hubu, dělají si nesmyslné dluhy, na které pak nemají dost peněz, utrácí svůj čas u hovadin v televizi. Nemají čas na sebe, na zábavu, na své koníčky, na rodinu, na partnera, na děti. A při tom všichni můžou udělat něco, co by tuhle situaci mohlo změnit. Stačilo by jen pár kroků.

Poznej pár kroků ke změně a začni!

Doba je jinde! Že nevíš, jak na to? Jak využít všechno, co nám přinesla digitalizace? Využít toho, co lidi chtějí? A jak to vlastně zjistit? A právě proto je tady tohle. Koukni na video:

Už víš, o čem to všechno je? Tak pohni kostrou, protože knížka zdarma za pár hodin už nebude. jen než doběhne časomíra do nuly.

Vyplń dotazník dole a nech si poslat ebook zadarmo. A kdybys náhodou nevěděl,  co to ebook je, pak to poznáš a hned se dozvíš, jak tenhle formát sdělení myšlenky využít pro sebe a pro svou vysněnou budoucnost.