Jak překonat všechny překážky na cestě k vysněným cílům a dosáhnout úspěchu ještě v roce 2019, ať už něco umíte nebo ještě ne

Když mi prvně představili MLM, byl jsem úplně v úžasu z toho, že budu moc mít obrovskou mezinárodní síť, která mi umožní žít úplně jinej život, než měli naši, vlastně i než měl kdokoli v mém okolí. No, ono to nebylo až tak, protože mí vrstevníci byli těsně po škole a nebo ještě ve škole, a všichni měli v hlavě úspěšné dokončení školy nebo učení a pak skvělé zaměstnání. To ale platí i dneska, co říkáte?

Jak už jsem někde psal, prvně jsem se s MLM setkal v roce 1991. Tenkrát mi nabídli Amway. Bylo to fakt skvělý. Amway působil skoro po celý zeměkouli a tak mohl člověk zapojit kohokoli skoro po celém světě. Stačilo ho nakontaktovat a ukázat mu, jak říkali v Amwayi, PLÁN. To byl termín pro představení prezentace. Tenkrát jsem tomu ještě moc nerozuměl, ale vize byla jasná. 

Víte, co mě nejvíc motivovalo? Už tenkrát, hned zkraje Amwaye v Československu, sem jezdili milionáři z Ameriky. A jezdilo jich hned několik. To se mi líbilo. Chtěl jsem strašně moc takhle cestovat a předávat svoje zkušenosti dál, ostatním lidem v mém týmu. Ta doba byla fakt skvělá. Lidi tenkrát neměli předsudky a spousta z nás se chtěla prostě stát milionářem. Dneska by možná odpovídalo spíš být miliardářem. Všichni to chtěli. A ty lidi ze zámoří nám ukazovali jak na to. Oni nás učili ten jejich americkej “happy life”, “happy smile” a hlavně “happy bussines”. 

Měl jsem hlavu plnou plánů. Uměl jsem rusky a německy, začal jsem se učit angličtinu, prostě to vypadalo fakt dobře. No jo, jenže jsem se učil angličtinu soukromě, mimo školu, a při počtech hodin a špatné dopravě ze školy “do města”, mi vlastně jedno učení znemožňovalo učení další. Ale já byl pořád odhodlán, že budu mít tu síť po celým světě! Tak jsem aspoň hrnul němčinu. Ruština totiž po roce 1989 nějak vypadla z obliby a přestávala se učit. Navíc Německo je k Plzni o mnoho blíž, než Rusko. Tak jsem pokračoval aspoň s tou němčinou. A dneska musím říct, že to bylo dobře. Později mi to hodně pomohlo při práci v Německu. Pracoval jsem tam 6 let.

Angličtina šla stranou. Přestal jsem se ji aktivně učit. Ale spoustu jsem pochytil při práci na počítači, mojí velké zálibě. To určitě víte taky, že angličtina je řečí počítačů. Takže od “GAME OVER” jsem se propracoval i k složitým komentářům a i k delším větám. Ale do dneska to není úplně ono. 

A před nedávnem mi přišla pod ruku nabídka na spolupráci, která splňuje všechno to, co jsem si naplánoval už před těmi lety. Budu budovat svou síť a zároveň u toho budu cestovat! Je to fakt super příležitost a je přesně o tom, o čem jsem vždycky snil. Nemyslím teď na cestování někam do Budějc nebo na Moravu. Myslím to pravé cestování. Amerika, Brazílie, Kanada, Mexiko, třeba i Peru, Chile, Austrálie, Tichomoří… Tam všude chci mít svůj tým. Proč? Abych tam přeci mohl jezdit za svými přáteli a zjistit,jak si tam žijí. Podívat se na ty nádhery, které tam mají, ochutnat nová jídla, jiné pití. No je toho zkrátka spousta, co se dá v cízích zemích najít.  

A tak jsem se připojil a pracuji na svém celosvětovém byznysu. Na mé nadnárodní síti. Ale pořád mi tak nějak něco chybí. Angličtina. A při tom budování bude angličtina určitě za potřebí. No nic, musím to doladit. Holt nějak začnu a budu na tom pracovat. Ale nevzdám to! Sen je zkrátka sen a o ten se člověk musí poprat!

A co vy? Jak jste na tom se svým byznysem? Nebo vlastně jak jste na tom se svým životem? Máte svou jasnou vizi? Máte svůj plán? Jak jste na tom s jeho plněním? Hledáte cestu k dosažení toho svého cíle? Nebo si řeknete, že to nemá cenu, že se dá žít i tak, jak jste žili do teď, a že ten život není až tak špatnej? Jak se cítíte, když tohle čtete? Je vám trošku zima po těle? Jestli to s váma nic nedělá, tak klidně přestaňte číst, asi to není pro vás.

Ale jsetli to s vámi něco dělá, pak jste tady určitě správně a jsem rád, že jsem vás svým článkem zaujal. 

Přemýšleli jste někdy o tom, co vás vlastně v dosažení vašich snů a cílů brzdí? Co vám v tom brání? Dokázali jste to pojmenovat? A co to je? Nemáte svůj byznys, který by vám v tom pomohl? Nemáte ten správný byznys? Neumíte budovat svůj byznys? Co vám chybí? Neumíte naučit lidi okolo sebe, jak dosáhnout úspěchu? Neumíte rozšiřovat svou síť? A přesto byste chtěli mít takovou síť jako já? Celosvětovou? Velkou? Brání vám v tom i chybějící jazyk? A kdy začnete s odstraňováním vašich dnešních nezvládnutých dovedností? 

Jedno vám, říct můžu: všechno je o tom správném vedení, o správném týmu. A samozřejmě o správných technikách a o správných učebních pomůckách. 

Můžete začít hledat svůj byznys. Můžete se začít učit budovat svou síť. Můžete začít studovat, jak si to budování obchodu hodně zjednodušit, třeba pomocí online marketingu. A můžete se začít učit anglicky. Má to jednoho společného jmenovatele – bude vám to trvat hodně dlouho. Než najdete správný byznys, potažmo správný obchodní model, než najdete spolehlivou firmu, než zjistíte, co vlastně, komu a jak nabídnout, než se naučíte budovat obchod pomocí online metod, než najdete správný  a efektivní systém pro výuku jazyků. To všechno vás bude stát peníze a čas. A to je škoda, ne? 

Cestička k úspěchu už je ale dávno prošlapaná. Tisíce lidí v ČR a miliony lidí po celém světě už dávno cestu k úspěchu prošli. Vybudovali silné sítě a dosáhli velkých úspěchů a při tom si splnili spoustu svých snů a cílů. A spousta z nich se o své dovednosti a strategie podělila. Nejen s lidmi ve své síti, ale třeba i prostřednictvím knih, kurzů nebo seminářů. A zas míříme k tomu samému – musíte si vybrat koho budete sledovat, od koho studovat, musíte tomu zas dát čas a peníze. 

A chcete to opravdu zjednodušit? Chcete se naučit, jak rychle budovat svůj byznys bez zbytečných prostojů a bez zbytečných výdajů? Chcete rychle začít vydělávat peníze a posouvat sebe i svůj byznys? Chcete na všechno konkrétní návod přesně postavený na míru vašim schopnostem a dovednostem? Chcete se nechat doslova vést za ručičku? Chcete si nechat ukazovat co dělat a co ne? A ještě s minimálními náklady? 

Já sám jsem hledáním příležitostí přišel o spoustu peněz, doslova o desítky tisíc korun. Prostudoval jsem spoustu strategií, přečetl jsem kupu knih a prošel jsem desítkami tréninků a kurzů. Absolvoval jsem mnoho živých seminářů a workshopů. To všechno dohromady mě stálo více než 300 tisíc korun. A dneska můžu říct, že spousta z těch věcí, byly vyhozené peníze. Ale jen díky všem těm znalostem, jsem byl schopen postavit a spustit systém, který mi denně generuje několik kontaktů, se kterými můžu pracovat. Lidí, kteří chtějí spolupracovat. Lidí, kteří chtějí dosáhnout svých cílů a snů. 

Už žádné otravování lidí, tak, jak vás to normálně učí ostatní lídři. Už žádné studené kontakty. Díky tomu se také dramaticky změnila úspěšnost mých obchodních rozhovorů. Když mi říkal můj mentor, že to takhle půjde, moc jsem mu nevěřil. Ale stalo se přesně to, co mi říkal. Stálo to sice nějaký čas a dost peněz, ale nakonec se všechno otočilo k lepšímu. 

Možná, že jste v situaci, ve které jsem byl já před osmi lety. Spadlo mi podnikání, byl jsem díky tomu dost vyčerpaný, hlavně psychicky.  Musel jsem najít nějaké “spolehlivé” zaměstnání, abych si vyčistil hlavu a začal plánovat něco, co by mě vrátilo do světa byznysu. A tak jsem začal studovat online marketing. To bylo přesně to, co mě fascinovalo a přesně to, co se mi líbilo. A líbí se mi to a moc mě to baví dodnes. Studiu všeho potřebného jsem obětoval veškěrý svůj volný čas. Pět let. A pomalu jsem začínal skládat mozaiku svého byznysu. Portfólio mých příjmů. Všechna ta práce teď přináší své výsledky. Byla to spousta pokusů a omylů, kterých jsem se dopustil. Spoustu lidí jsem možná naštval a taky velkou spoustu lidí inspiroval. K čemu? K tomu, že to jde. Že jde dosáhnout úspěchu i s minimálním vzděláním v oboru, s minimálním volným časem a s minimálními investicemi. Jsem za to moc rád. Ta cesta byla a ještě bude dlouhá. Ale já po ní jdu velice rád. Není nic lepšího, než když vidíte své výsledky. Když vidíte, že se vám něco podařilo. Že vás lidi sledují, že vám dávají palce. Že vám volají  a podporují vás. A samozřejmě že máte výsledky. Je to skvělé!

Chcete tohle všechno i vy? Chcete si splnit vaše sny a cíle? Chcete taky cestovat? Chcete mít úspěšný a trvalý byznys, který neustále poroste? Chcete i vy umět ovládat systémy, které vám pomůžou urychlit váš byznys? Chcete ukázat jak na to? Chcete skripta s vaším osobním plánem a s vaší osobní strategií k úspěchu? 

Pokud je tohle všechno cesta, na kterou se chcete vydat, pak máte možnost se připojit ke mě do týmu. Samozřejmě dostanete všechno to, co jsem vám slíbil. Dostanete:

👉Checklist s prvními kroky ve vašem byznysu

👉přístup do společné uzavřené facebookové skupiny nejdynamičtějšího týmu v ČR i SR

👉Přístup do týmového webu

👉Přístup k akademii, která vám naprosto přesně ukáže o co jde a jak na to

👉Mojí osobní podporu

👉Podporu ostatních lídrů i ostatních členů v týmu

👉Osobní strategii postavenou vám osobně na míru

👉A spoustu a spoustu dalších podpůrných materiálů

To všechno vám umožní nastartovat vaší cestu k úspěchu a dosáhnout výsledků ještě v roce 2019! 

Stačí jen jeden klik a jste uvnitř týmu.

Pokud ale právě teď nepřemýšlíte o byznysu a jeho budování, zkuste se podívat aspoň na nejlepší program ohledně výuky angličtiny, potažmo dalších 6ti jazyků. Je to opravdu to nejlepší a nejúspěšnější, co u nás můžete najít. No, porovnejte sami. I kdyby vás nakonec nezaujala celá výuka, získejte aspoň tenhle ebook na cesty, ve kterém najdete spoustu šikovných slovíček a frází, třeba na letiště nebo do hotelu, do taxíku a tak. Stáhnete si ho do telefonu a budete ho mít pořád po ruce. Takový malý bonus za přečtění tohohle článku. A zadarmo! 

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *