plant-leaf-flower-green-botany-flora-139073-pxhere.com

Jak jsem zažil rychlou úlevu pomocí bylinek s okamžitým výsledkem

Před nějakými – no jo už dvaceti – lety jsem byl v jedné obchodní společnosti a jezdili jsme na semináře. Jezdili jsme do krásného prostředí hotelu Na Solenicích – z oken bylo vidět přímo na hráz orlické přehrady. 

A na těchhle seminářích nám přednášel o zdraví nějaký pan Říhánek. Byl z Plzně. Léčitel. To víte, bylo to okolo roku 2000 a na léčitele se nahlíželo tak nějak jako na Písaříka z Básníků. Pamatujete ne? “Řídký sperma! Řídký sperma!”

No a ten pan Říhánek nám říkal o spoustě věcí, třeba o energii, která proudí ve stromech, o tom, jak se starat o svoji “schránku”, o síle bylin a tak.

A jednou nám říkal, že když budeme chtít, že nám dá recept na domácí lékárničku, kterou si doma může každý zřídit.  Moc si z toho nepamatuju, jen 2 věci. Jednou byly Švédské kapky a tou druhou byla aloe, konkrétně aloe stromková. Doslova básnil o tom, co aloe dokáže, jaké má rychlé účinky a že je to vlastně nenáročná rostlina. 

Pak už jsem bohužel pana Říhánka neviděl.

Jen jednu zkušenost s léčením pana Říhánka mám: Byli jsme zrovna na setkání v Plzni. Naše tehdejší kamarádka z ničeho nic měla problémy v břiše, prý ledviny. Pan Říhánek ji samozřejmě znal. 

Vždycky říkal, že umí zjistit naše zdravotní problémy i na dálku. A tak jsme mu zavolali. Po telefonu zjistil příčinu – žlučové kameny. Zeptal se nás kde jsme a jestli jsme schopni k němu zajet pro nějakou léčebnou směs bylinek. Kamarád tedy sedl do auta, asi za 20 minut byl zpátky s malou lahvičkou od léků s takovou hustu bílou směsí, vypadalo to spíš jako lepidlo Herkules. Ať prý spolkne 2 polévkové lžíce, večer ještě jednu a druhý den ať se kamarádka zastaví u něj, že to chce nějkou dlouhodobější léčbu, ne jen řešení při akutním záchvatu. On pan Říhánek byl trošku alergický na řešení akutních věcí, když člověk na sebe celou dobu kašlal.

Ta lahvička byla směsí několika bylinek, mezi nimi byly i zeměžluč, aloe a jitrocel. Víc nám neřekl. 

Kamarádka, kroutící se v křečích s hrdostí polkla první lžíci. Na tváři jsem viděl něco jako když se člověk mění v příšeru. Začala brečet, křičeta a vzlykat, z vylezlých slov bych zveřejnil radši jenom “ blééééééé”. No ta druhá lžíce už byl obrovský problém, ale nakonec spolkla. Během 5ti minut se jí ulevilo. Pak až z ní vylezlo, že ty problémy nemá poprvé a když prý si bere prášky od lékaře, stráví odpoledne v posteli a je jí do večera zle, než to zabere. Tady účinek ihned.  

Když jsem tehdy viděl, jak to zabralo, začal jsem panu Říhánkovi věřit. Při příštím setkání jsme se ho ptali, co vlastně udělal za směs a z čeho. Jen řekl, že občas se dá ta síla bylinek i zneužít a jejich vysoký účinek ještě znásobit. Ale že to nedělá moc rád.

Bohužel jsme se s panem Říhánkem potkali už jen 2x a to bylo žalostně málo na pochycení nějak zásadních informací.

Recept na domácí lékárničku už jsem se nedověděl. Takže ji nemám. 

Ale před pár měsíci se ke mě dostala nabídka na připojení ke společnosti, která vyrábí přípravky a kosmetiku z aloe. Zrovna v tu chvilku se mi narodila dcerka a řešil jsem, jak bych s ní mohl být co nejvíc doma a při tom nijak nestrádat. Jezdil jsem do té doby na kamionu a příjmy nebyly nijak nezajímavé. Multilevel mě vždycky zajímal, akorát jsem nějak nenarazil na tu správnou společnost.

Nabídku jsem využil a zapojil se do systému. Nikdy jsem netušil, že příhoda z před 20ti let,mne dostane až k téhle příležitosti. 

Začal jsem studovat, co všechno aloe umí. Zúčastnil jsem se “lékařského” semináře v Praze. Byli tam 2 doktoři, jeden mluvil o aloi, druhý o dalších produktech. Přednášky byly na skoro 3 hodiny a přesto se stihlo vzít jen pár produktů, a to ještě dost ze široka. Aloe, kolostrum, rejši a probitika. To byly první produkty, o kterých jsem slyšel. Ještě jsem netušil, že mi doslova změní život.

Pan doktor začal mluvit o aloi. Netušil jsem, co všechno obsahuje, co umí a na co všechno se dá použít. A když už jsem popisoval čtvrtou stránku v sešitě, přiklonil jsem se ke své sponzorce a říkám jí: “To je úplná zázračná rostlina. Jakto, že se tak málo využívá?”

Odpověď byla jednoduchá: “Právě proto jste tady.”

A tak jsem načerpal další informace a šířím je okolo sebe. Je jich ale obrovská spousta a vydá to na samostatný článek, asi ne jeden. 

Jen v rychlosti – aloe obsahuje více než 150 látek. Její užívání způsobuje čištění organismu od tuků, jedů a kyselin, rozšiřuje a čistí krevní kapiláry, pomáhá při vstřebávání vitamínů a dalších látek do organizmu a to až ve stovkách procent.

Úspěšně se využívá při lěčbě onemocnění srdce a krevního a cévního oběhu, při chronických zánětech, onemocnění žaludku a střev, při alergiích, kožních chorobách, atopickém exému, je účinná i na revma, roztroušenou sklerózu, Parkinsonovu chorobu, rakovinu a třeba i tak běžnou nemoc, jakou je cukrovka. Zároveň se používá i při potížích s pohybovým ústrojím – specielně u kloubů. To je rozsah, co?

Tak že vlastně panu Říkánkovi vděčím za to,že jsem přicházející příležitost pochopil a byl vůbec schopen rozpoznat kvalitní nabídku od ostatních .

Také vás oslovila tato rostlina? Máte snad nějakou z výše uvedených nemocí? Nebo chcete žít zdravě? Velice rád vám poskytnu informace o tom, který produkt se na co hodí a jak se užívá. V případěm, že bych na to nestačil já, nebo někdo z mého okolí, je připravena i infolinka,na které je některý z lékařů, kerý tyto výrobky používá i při léčení svých pacientů ve své praxi a má tak letité zkušenosti s celou škáliu výrobků. Ale to nejdůležitější- tedy jak se k produktům dostanete, co vás budou stát a jak případně šířit osvětu dále mezi své známé, sedozvíte na webináři…

Teď tak přemýšlím – pan Říhánek vždycky říkal, že tu bude do 106ti let. Tenkrát mu bylo 81, tak by mě ještě žít. Možná se po něm pozeptám.

Comments are closed.