Děkuji za objednávku „Extra Svěží Zubní Pasty“. Pevně věřím, že budeš nad míru spokojen a oceníš, co tahle pasta umí. Objednávku vyřídíme co nejrychleji to půjde, o doručení budu informovat po telefonu a mailem.

Právě teď je čas představit i druhou  z mých oblíbených past. Tahle pasta je úplně skvělá ve dvou věcech:

  • luxusně bělí zuby 
  • odstraňuje zápach z úst

Ne každý máme dánu do vínku nadherně bílou barvu zubů. V podstatě máme každý zuby v různých nažloutlých odstínech. Může za to spousta věcí – kvalita a složení stravy, kvalita a frekvence používané zubní pasty, kvalita kartáčku a kvalita čištění. Přes to všechno skoro

všichni chceme mít zářivě bílé zuby!!!

Poznal jsem jednu paní, která tuhle pastu nazývá „leštičkou na zuby“. Až tak je skvělá v čištění a bělení zubů. Ta pasta, ne ta paní 😀 Důležité je, že pasta Microsilver nepoškozuje vaše zuby. Naopak – díky svému složení posiluje zubní sklovinu, zuby i dásně. Navíc zbavuje vaše ústa bakterií, které nám při jídle v ústech zůstávají.

Představuji zubní pastu
MIcrosilver

Unikátní zubní pasta s mikrostříbrem
obsah 75ml

Zubní pasta Microsilver  pro mne byla překvapením na plné čáře. Opravdu plní to, co slibuje. A na to nejsme od  běžných past  zvyklí. Reklama v televizi slibuje něco, za čím pak pasta pěkně pokulhává. Tady to tak není. Už po pár vyčištěních „klapek“ je vidět zlepšení. Já sám jsem se zatím nesetkal s nikým, kdo by měl jinou zkušenost.

Účinnost potvrzena

Zubní pasta Micro silver byla testována společností Dermatest.
90% uživatelů zubní pasty potvrdilo zlepšení stavu svých dásní

Když jsem začal používat  „Extra Svěží Zubní Pastu“, byl jsem z ní po pár použitích doslova unešený. Ale když jsem začal používat tuhle stříbrnou, byl jse nadšený ještě víc! Tahle pasta je fakt skvělá. Zuby už po několika málo čištěních vypadají fakt zářivě bílé. Ja jsem nikdy tak bílé zuby neměl, jako po použití téhle pasty Microsilver. A zatím každý, kdo tu pastu použil, měl stejnou reakci. Lidé jsou z ní naprosto unešeni!

Když si člověk standartně bělí zuby, ve většně případů docházík poškození zubů, minimálně si poškodís zubní sklovinu. „Zubní sklovina, ta je v pohodě“, řekneš si možná. Ale poškození zubní skloviny je docela problém. Jednak je zubní sklovin to, co chrání samotný zub proti otěru i proti kazům a prostředí, které v ústech vzniká při jídle. Horší je, že zubní sklovina se velice špatně obnovuje, je jen  několik  málo cest, jak zubní sklovinu obnovit. Výhoda je, že

Microsilver zubní pasta
obnovuje zubní sklovinu !

Shrňme si, co všechno Microsilver zubní pasta umí:

  • chrání před zubním kazem a plakem
  • působí jako prevence paradontózy
  • odstraňuje zápach z úst
  • minerál hydroxyapatit obnovuje zubní sklovinu

A to je na jednu pastu až dost, nebo ne?

 

Microsilver zubní pasta je vhodná pro malé děti, dospělé i seniory. Stejně tak jako „Extra Svěží Zubní Pasta“ je vhodná ke každodennímu použití. Doporučuje se používat obě pasty zároveň a zkombinovat jejich účinek. 

Už nemusí mít každý v rodině svoji pastu. Tyhle dvě pasty mohou používat všichni v rodině.

Když jsem prvně viděl cenu, za kterou se pasta nabízí, docela se mi podlomila kolena. Ale pak jsem zjišťoval cenu speciálních past od konkurence a zjistil jsem, že tahle cena je někde v průměru. Tak že vlastně ok. Abych tedy nechodil okolo horké kaše, cena Microsilver zubní pasty je 

299 Kč

Nedávno se mi dostal do ruky článek doktora Šmuclera, předsedy stomatologické komory. Určitě víš o koho jde, je mediálně velmi známý, vymyslel a uváděl pořed Tabu na Nově, moderoval Milionáře a třeba Miss Československa 1992 a 93. 

Doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc. je odborníkem uznávaným u nás, v Evropě i za velkou louží. A tenhle člověk v tom článku píše, že lidi podceňují zánět dásní. V mnoha případech si ho  v ústech „pěstují“ desítky let. Zánět je závažným problémem. Jenže v puse není vidět. Pan doktor Šmucler v tom článku doslova říká, že sliznice v ústech je celkem velká plocha. Píše o tom, že lidé by řešili zánět a běhali by po doktorech, kdyby ten zánět měli na noze. Velikost sliznice v ústech je cca 10 cm2. Kdyby někomu hnisal 10 cm2 velký flek na noze, řešil by to. U zubů bohužel ne. Pak se spousta lidí diví, že mají problémy se zuby. Nejhorší je, že o zánětu často ani neví.

Kombinací Zubní pasty Microsilver a Extra Svěží Zubní Pasty získáš unikátní koktejl který předejde dalším problémům se zuby, dásněmi i dutinou ústní. Tyto problémy mohou přejít v něco většího, může dojít i ke ztrátě  několika zubů, zánět dokonce dramaticky zhoršuje cukrovku a kardiovaskulární onemocnění. A moc se nemluví o to, že je častou příčinou předčasných porodů. (del článku s MUDr. Šmuclerem).

Ani já jsem tyhle informace neměl a docela mivyraily dech, když jsem to četl. Dost to vysvětluje moje vleklé problémy se zuby. Věřím, že nejsem sám, kdo takové problémy měl nebo má. A jak je známo

Nejdůležitější je prevence!

Protože jsem se v minulosti čtřikrát přestěhoval, vystřídal jsem i několik zubních lékařů. Až můj nynější zubař mi vzal zuby z gruntu. Za celá ta léta ostatní zubaři neřešili nějaký zánět. Jediné řešení při váčku pod zubem bylo vytrhnout zub. No pecka. Ale váček je přeci zánět. A zacházení se zánětem a jeho léčbu nikdy nikdo neřešil. 

Ještě jsem nemluvil o jednom problému, který Zubní pasta Microsilver umí postupně řešit. A je to zubní kámen. Postupně zubní kámen ze zubů mizí a pak se léčí i postižená místa, která jsou po odstranění zubního kamene velice citlivá. 

Obě dvě pasty se navzájem doplňují a působí velmi dobře na celou  dutinu ústní. Problémům se zuby a dásněmi buď pomáhají nebo jim předchází. Podle zkušeností mých i lidí, kteří obě pasty používají, doporučuji

Co nám řekne složení pasty?

Pasta obsahuje jako jednu z hlavních částí hydroxyapatit. To je jeden z nejvýznamějších biokeramických materiálů,je hlavní neorganickou složkou kostí a zubů.