Vysvědčení

Vysvědčení z MLM byznysu

Napadlo mne to nedávno. Jak si vlastně lidi v MLM můžou ověřit, kolik do svého byznysu vložili času, peěz, aktivity i pasivity? Jak můžou zjistit, jestli se posouvají, stagnují nebo couvají? 

Ve škole je to jednoduché, děti dostávají vysvědčení. Sice je hodnotí někdo jiný, ale to nevadí. A proč by si vlastně nemohl člověk vystavit vysvědčení ze svého byznysu? Pokud bude k sobě dostatečně pravdivý a kritický, výsledek bude stát za to! 

Od nápadu k realizaci je vždycky jen krůček. Pamatujete? V mých videích o tom dost často mluvím. Akce je to, co hýbe světem. I byznysem. Tak netrvalo dlouho a produkt „Vysvědčení z mého MLM byznysu“ byl na světě. 

Teď už nikdo nemusí bloudit v imaginárních číslech, může se normálně oznámkovat. Jakou stupnici známkování si vybere, je jedno, hlavně aby tak hodnotil vždycky. 

S naprostou jistotou můžu tvrdit, že se najde někdo, kdo bude říkat, že tohle tam nepatří a něco jiného tam zase chybí. Nevydí. Buď se v „tom“ nemusí klasifikovat, nebo může přidat svou kolonku. Nebo i několik.

Účelem dokumentu „Vysvědčení z mého MLM byznysu“ bylo uvědomit si, nad čím vším člověk tráví svůj čas, nad čím vším by měl a třeba netráví, čemu se věnuje zbytečně moc a čemu vůbec. Není důležité, jestli si napíše jedničku nebo dvojku, ale aby si uvědomil, že třeba „tohle“ nedělá vůbec, a že by se tomu měl v brzké době začít věnovat. A srovnání online – offline je důležité v ohledu množství času, který člověk věnuje oné činnosti, pokud ji zkusí automatizovat a jaké jsou při tom výsledky. 

Soubor má dvě stránky, vytiskněte si jej oboustranně (nepovedlo se mi to pro soubor .pdf nastavit). Klidně si ho můžete dát do rámečku, třeba nad pracovní stůl. A nezapomeňte se s ním pochlubit ve skupině Profit Challenge

Soubor ve formátu .pdf vám pošlu po zadání vašeho emailu. Automaticky, okamžitě. Což mi připomíná – taky používáte v byznysu automatizaci?