4 kroky, které pomohly Davidu Zbojkovi
dostat se tam, kde nyní je

a jak to můžeš duplikovat pro svůj mlm byznys,
a to i když jsi to už vzdal

Mnoho lidí hledá nějakou zkratku k dosažení úspěchu v síťovém obchodě. Hledá Zlatý grál podnikání. Hledá nějaký návod jak uspět. Po pravdě nevím, jestli nějaký takový návod existuje. Je však vždycky k dobru, když se člověk může něco přiučit od nejlepších lidí v oboru. A v tu chvilku je úplně jedno, když ten člověk není ani registrován v tvém obchodě a možná ani o něm neví úplně všechno. I přesto má co předat a může ti pomoci ke spoustě uvědomění a k gigantickému nárůstu tvojí sítě.Možná právě proto, že není v tvém obchodě.

Před pár dny jsem se zúčastnil naší firemní akce, kde vystupoval i David Zbojek. Pokud Davida neznáš, koukej pozorně na video a on ti to poví sám. Já jen předešlu, že je to jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších lídrů síťového marketingu na Slovensku

Davida znám a sleduji už velice dlouho. David je opravdová studnice nápadů a inspirace. A tak jsem byl velice rád, že jsem se dostal na tuhle akci. Dlužno dodat, že byla vyprodaná ve velice krátkém čase a dlouho dopředu. A vůbec se tomu nedivím.

David Zbojek tady vystoupil jako host. Po právu dostal největší prostor. Jeho přednáška byla jednou z nejlepších toho dne a nadchla valnou část z 220 přítomných posluchačů. 

Hodina u videa, která může naprosto změnit tvůj síťový byznys!

I pro tebe by mělo být důležité vidět tohle video a obětovat mu hodinu svého života. AHA-momentů v něm je opravdu mnoho. Krom nich nám David prozradil i některé ze svých osvědčených principů práce. 

Co ti David Zbojek ve videu prozradí?

Pokud to myslíš se síťovým marketingem vážně, pak tohle video MUSÍŠ vidět!

Shopping Basket
WordPress Lightbox