Ušetři až 70% nákladů při svých cestách kam jen si vzpomeneš!

Co svět světem stojí, lidé odjakživa cestovali. A cestují pořád. Ať už za prací, za rodinou, za zábavou, nebo na dovolenou, za odpočinkem nebo za obchodem.

Je spousta lidí, kteří cestují při své práci. Tráví stovky hodin na letištích, v letadlech a v hotelích.  Někdo jiný zas rád leze po horách a kochá se pohledy z horských hřebenů, někdo jiný si užívá například termálních pramenů . Někdo chce poznávat nové kraje a lidi, někdo zase rád relaxuje třeba na pláži u moře.

A další zase nevystrčí nos jak je rok dlouhý a vycestuje opravdu jen na tu dovolenou. 

Každý máme rozdílný prostor a rozdílné finanční prostředky, které máme na dovolenou vyhrazeny. A samozřejmě každý chce svou dovolenou trávit někde jinde.

Znám i spoustu lidí, kteří o víkendu skočí na letadlo, odletí třeba do Barcelony, Londýna, Říma, nebo kamkoli jinam, tam se jednou nebo dvakrát vyspí a v pondělí zas nastoupí do svého zaměstnání nebo opět roztočí kola svého byznysu. A proč ne, když kamokoli po Evropě se dostanete za pár hodin? Je i mnoho lidí, kteří mohou cestovat kam chtějí a své podnikání provozovat kdekoli na světě.

Ať už jste digitální nomád, obchodní cestující nebo jen člověk, co jezdí na dovolenou s rodinou,

Všichni máme stejné požadavky a stejné podmínky:
naše cesta by měla být
co nejluxusnější a co nejlevnější.

Souhlasím. Jsem vždycky rád, když si můžu “svůj luxus” užít za méně peněz. A jsem rád, když mi zbyde víc peněz na mou zábavu a na suvenýry nebo na některý ten zážitek. Chci si užít své cesty s nějakou hladinou komfortu. Nechci proto obětovat svoje pohodlí, možná i kvalitu stravy a také kvalitu cestování. V některých místech není jiná volba a pak je to jasné, ale když si můžu vybrat, pak určitě to lepší. Už jen z hlediska hygieny a zdraví. A já věřím, že takto má valná většina lidí. Máte to taky tak?

Dost často používám služeb různých webových vyhledávačů, jako je třeba booking. A dost často mi taky booking slouží jako nějaké měřítko ceny v regionu. Před nedávnem jsem ale narazil na jiný portál. Používám ho zdarma,  co se hotelů týká, nabídka je téměř stejně široká, ale navíc mi nabízí i spoustu dalších možností, které při svých cestách mohu využít – různá sportovní vyžití, degustační akce, kulturní zážitky a spoustu dalšího. A to vše za lepší cenu, většinou lepší než na bookingu. 

Jen blázen by to nevyužil!

Bylo pro mne velice jednoduché začít používat tenhle portál. Místo původního vyhledávače jen využívám jiný. Naklikám všechno stejně, jak jsem byl zvyklý, objednávám úplně stejně, platím stejně a chodí mi stejné potvrzovací emaily a zprávy. Jen platím méně.

Už jsem tam viděl slevu 73%. Zdá se to až neuvěřitelné! Ale je to pravda. Takže moje volba byla jasná. Ušetřím dost peněz na to, abych si mohl víc užívat a dokonce i víc jezdit. Místo jedné dovolené máme dvě. A žádná Šumava a Krkonoše. I když popravdě je podle mne v Čechách dráž, než kdekoli na světě.

A dokonce jsem dostal příležitost tuhle možnost poskytnout i lidem ve svém okolí. 

Nemusíte nikde nic platit, registrace do systému je zdarma. Pak už stačí jen do příkazového řádku vyhledávače zadat jinou kouzelnou adresu a je to! Za nedlouho bude samozřejmě k dispozici i mobilní aplikace, která všechny služby spojí. Sám se na ní už těším.

Tak co? Chcete to taky? Chcete taky cestovat po celém světě a využívat i ostatních nabídek tohoto portálu a ušetřit při tom až 73% vašich peněz?

Můžete to mít taky a ZDARMA!

Stačí vypnit formulář dole
🔽🔽🔽

Já vím, je tam moc políček a je to otrava to všechno vyplňovat. Věřte, že kdybych všechna ta data nepotřeboval, nechtěl bych je po vás. Ale systém prostě všechny tyhle informace chce. Na druhou stranu, kde se vám povedlo ušetřit 7000Kč za rok jen díky poskytnutí informací, které si o vás stejně najde kde kdo? Já myslím, že je to fér.

Ještě poprosím o vyplnění skutečných údajů. Proč? Nezapomeňte, že pak na vaše jméno  budete objednávat  a budete komunikovat s portálem a s obchodníky. Jak by asi na vás koukali, když si ubytování v hotelu zaplatí „králíček2007“? 

A právě proto má každý svůj odobní kód, který vám musím nechat vygenerovat. Tenhle kód je nepřenosný a platí jen a pouze pro vás a má jen omezenou platnost na 3 dny. Na vámi zadaný email vám přijde odkaz, kde vše potvrdíte. Protože chápeme, že ne každý prohlíží svou emailovou schránku každý den a mohlo by tak dojít k propadnutí vašeho osobního kódu, pošlu vám ještě SMSkou informaci o odeslání kódu na váš email. 

Jakmile se přihlásíte do systému, už nemusíte nikde nic zadávat a ani nikdy nebudete muset nic platit za používání tohoto portálu. Váš odkaz už bude fungovat na pořád.

Tak vzhůru do formuláře!