Jak získávat nekonečné zástupy nadšených zákazníků pro vaše podnikání

Russell Brunson prozradil návod, jak získává nadšené zákazníky do svého multimilionového byznysu.
Teď ho můžete používat i vy!

Traffic Secrets – Tajemství návštěvnosti. Návštěvnost, tedy zákazníci, je to, co dělí úspěšné podnikání od neúspěšného. Je úplně jedno, v čem podnikáte. Pokud nevíte, jak získávat své nadšené zákazníky, máte problém.  V této knize Russell popisuje, jak na to jde on.  Svou metodu naučil už spoustu podnikatelů po celém světě a i mezi nimi je spousta lidí, kteří dosahují podobných výsledků, jako Russell. Je to náhoda?

Kniha  „Traffic SECRETS“ je to horká novinka. Oficiální vydání bylo  5.5. 2020. Využijte výhodu být mezi prvními v Evropě, kdo získá russelovu tajnou techniku získávání zákazníků a zařaďte raketovou rychlost ve svém podnikání. 

Knihu Traffic Secrets
můžete mít nyní
ZDARMA!

Pouze za poštovné

Kdo je RUSSELL BRUNSON

Za posledních 10 let vybudoval komunitu milionů podnikatelů. Prodal stovky tisíc výtisků svých knih. Popularizoval koncept prodejních funnelů. Je spoluzakladatelem softwarové společnosti ClickFunnels, která vydělala více než 100 milionů dolarů a získala 55.000 zákazníků za pouhé 3 roky. Král funnelů, genius oblíbeného internetového affiliate marketingu, tvůrce Expert Secrets. Americký vypravěč příběhů. To vše je Russell Brunson.

Proč musíte mít
TRAFFIC SECRETS

Najdi vysněné zákazníky

Naučíte se velmi jednoduchým způsobem identifikovat a získávat vaše vysněné zákazníky. už žádné odmítání, žádní nepříjemní zákazníci.

Zjisti, co je to FUNNEL

Zjistíte, co je Funnel a proč by měl funnel patřit do vašeho podnikání namísto krásných, ale naprosto nefuknčních webových stránek.

Používej funnelhacking

Funnel hacking je obor, díky kterému pochopíte, jaké techniky funnely používají a proč. Zaměříte se na kroky, které přináší úspěch.

Knihu Traffic Secrets
můžete mít nyní
ZDARMA!

Pouze za poštovné