Rozhovor s Tomášem Mužíkem

Zvu Tě k rozhovoru s majitelem Social Sprinters, s člověkem, který se stará o propagaci firem na Facebooku, orgnizátorem akce Social Sales Summit 2019, Tomášem Mužíkem.

Věřím, že Tě zajímá přesný návod, jak to všechno Tomáš Mužík dokázal. A jsem si jistý, že Tě napadlo, že by bylo skvělé, kdyby Ti někdo ukázal jak na to a dokázal Tě to naučit. Pak už by nebylo nic složitého to aplikovat v podstatě do čehokoli. 

Samozřejmě mě to taky napadlo a proto vzniknul tenhle rozhovor. Tomáše sleduji už více než 5 let a už znám, co dokáže. Věřím mu. Je možné, že neznáš ani mne, ani Tomáše. Rozumím. Zkus se tedy podívat na následující stránku a zjisti víc o tom

Jak prodávat fyzické produkty za 2,5 milionu ročně jen díky sociálním sítím

Zjisti si všechny informace, které potřebuješ k rozhodnutí, jestli se zařadíš mezi ty, kteří tohle umění ovládají. Až pak se rozhodneš, jestli si tuhle kuchařku prodeje na sociálních sítích pořídíš a dostaneš se tak mezi velice úzkou skupinu lidí, co tohle zvládnou.

Pokud se propagaci na sociálních sítích věnuješ stejně, jako já, pak už asi Tomáše Mužíka znáš. Je to vysoce pravděpodobné. A tím pádem je i vysoce pravděpodobné, že už po jeho návodu jak prodávat na sociálních sítích, toužíš. Stejně jako já. Skvělé rozhodnutí! Tak klikni na tlačítko dole a koukni se o čem celý kurz je a přihlaš se mezi studenty kurzu. Těším se na shledanou uvnitř kurzu!