Prib-funn-2

*Toto není oficiální stránka společnosti iBüümerng. Nacházíte se na stránce nezávislého distributora.​

Vítejte na stránce s informacemi
o revolučním projektu

Postupným přehráváním všech videí dostanete kompletní informace o projektu
iBüümerang. 

NEPŘESKAKUJTE!
Všechna videa jsou důležitá
a obsahují hodnotné informace!

Začněte na prvním videu a pokračujte postupně na další videa. 

Představení projektu:
Marián Karsay (Senior Director)

Přehrát video

Analytický rozbor a rozpoznání příležitosti
Dr. Jiří Urbánek (Director)

Recenze a důvody zapojení do projektu

Přehrát video

Rozhodnutí je na vás:

Toto je stránka nezávislého distributora a není oficiálně schválena společností iBuumerang.

Tímto se chceme zřeknout autorských práv a jakýchkoli nečestných pohnutek… Tyto materiály jsou použity „správným způsobem“ a to pro účely jako výuka, informování, výzkum. „Správné použití“ je použití povolené zákonem o autorských právech, které není nijak zneužito. Jedná se o neziskové, vzdělávací a informativní použití, které přináší rovnováhu ve „spravném použití“.

ODMÍTNUTÍ JAKÝCHKOLI PŘÍJMŮ

Informace a názory obsažené ve videích na této stránce jsou určeny pouze pro školení a informování.Osobní zkušenosti a výsledky se mohou lišit.

Informace, doporučení a návody na této webové stránce neslouží k tomu, aby představovali, jak skvěle se budete mít, a ani nezaručují jaké výsledky budete mít, protože individuální výsledky se budou lišit. Žádné nároky na příjem nejsou zaručeny ani předpokládány. Nezávislí distributoři, distributoři nebo přidružení pracovníci, pracují za provize, proto je váš úspěch založen na několika faktorech, kde mnohé z nich dokážete sami ovlivnit. Jako je například pracovní etika, nasazení, konzistentnost, vytrvalost, obětavost… Další mohou být mimo vaši kontrolu. Videa, audia a jiné materiály na této webové stránce, neslouží a neměli by sloužit jako právní poradenství, finanční poradenství, daňové poradenství ani účetní poradenství.