Největší offline akce v síťovém marketingu na CZ/SK trhu!

Největší offline akce v síťovém marketingu v CZ/SK

Chceš posunout nebo nastartovat svůj byznys?
Potom na téhle akci nesmíš chybět!

Dovol mi Tě pozvat na největší offline konferenci o síťovém marketingu na českém trhu

V sobotu 5.9. 2020 od 9 hodin
v Brně v hotelu Voroněž

O akci je obrovský zájem a všech 500 lístků
bylo doslova rozebráno během 20 hodin.

Zájem projevují lidé z ČR, ze Slovenska, dokonce i z Polska. Díky obrovskému zájmu se musel navýšit počet míst na 500 a po lístcích se jen zaprášilo! Není čemu se divit, takováhle akce nemá v našich zeměpisných šířkách obdoby. Informace, které se zde dají získat, nenajdeš na žádné jiné podobné akci. A nálada, která tu panuje, tě zcela určitě uchvátí!

Vystoupí tu 9 spíkrů, kteří budou předávat své osobní i obchodní zkušenosti. Zkrátka prozradí něco ze svého know-how. Chceš jména? Tak například:

Tomáš Kosiewicz

online podnikatel, jeden z TOP 5ti lidí v jeho současné firmě, tvůrce několika tisícových sítí, autor Home Business Academy, autor mnoha videí a návodů návodů. Tomášova přednáška vždycky sklízí obrovský potlesk a uznání

Ondřej a Michal Smejkalovi

Asi je znáte ze „Světa úspěšných“. Jeden bývalý fotbalový profesionál, druhý bývalý manažer v ČEZu. Oba se před pár lety rozhodli opustit svoje kariérní místa a začít se naplno věnovat jejich podnikání. Dnes jsou lidmi, kteří do ČR a SK přivedli nejdynamičtěji se rozvíjející společnost v síťovém marketingu a jsou jedni z lídrů, o kterých se mluví i za „velkou louží“ právě díky výsledkům v jejich nové společnosti.

Jana Králová

majitelka velmi úspěšného kadeřnického salónu v Brně, dnes opět tvůrkyně tisícových v síťovém marketingu, autorka „Ladies clubu“ ve svém podnikání, patří mezi TOP3 ve svém obchodě

Jiří Urbánek

bývalý manažer ve farmaceutickém průmyslu, který objevil kouzlo síťového marketingu a dnes síťový marketing vyměnil za skvěle placené místo manažera. Jeho analytické přednášky mají obrovský ohlas a jsou vždycky velmi přínosné.

Host - překvapení

bývalý manažer ve farmaceutickém průmyslu, který objevil kouzlo síťového marketingu a dnes síťový marketing vyměnil za skvěle placené místo manažera. Jeho analytické přednášky mají obrovský ohlas a jsou vždycky velmi přínosné.

Pokud se chceš dozvědět něco nového a posunout svůj vlastní byznys na vyšší úroveň, pokud se chceš stát podobnými hvězdami, jako jsou výše uvedení spíkři, pak by tahle sobota měla patřit právě účasti na této akci.

Máš jedinečnou šanci se setkat s tím nejlepším, co dnešní scéna síťového marketingu nabízí. Můžeš si popovídat osobně se všemi lídry a dokonce se můžeš přihlásit i na závěrečnou Afterpárty, která bude naprosto skvělá jak co do místa, programu a nabídky jídla a pití, tak co do možnosti získání osobních vazeb. A ty jsou nejzásadnější právě při tvorbě síťového marketingu a nejen tam.

Cena vstupenky na akci s celodenním vzděláváním je

390 Kč

Ukořistil jsem ještě pro své hosty 3 vstupenky, je tedy třeba jednat rychle.
Prosím, pošli mi email na

a já ti pošlu informace k platbě a následně ti pošlu vstupenku a domluvíme se,
jak bychom se mohli v Brně osobně potkat.
Už teď se na Tebe těším!

Malá ochutnávka z posledního setkání: