Dárkový cerifikát v hodnotě $300 je na cestě k vám!

Na vámi zadanou emailovou adresu vám posíláme váš certifikát na přístup do  privátního rezervačního portálu. V emailu naleznete váš osobní kód, díky ktrému získáte přístup do rezervačního portálu. 

Pokud používáte Gmail, může se stát, že váš email najdete ve složce „Promoakce“. Jestli jste ho tam našli, přesuňte jej do složky „Primární“, jinak vám gmail nebude doručovat další rady do vašeho emailu!

Email by vám měl dorazit nejpozději do 15 minut.  Pokud by se tak nestalo, buď je ve složce SPAM, nebo jste zřejmě udělli překlep při zadávíní vašeho emailu.  Zkuste se vrátit na stránku s formulářem a vyplnit jej znovu nebo nás můžete kontaktovat na emailu pavel@pavelkuchar.cz

Co můžete udělat mezitím?

1.Krok

Dejte lajk naší facebookové stránce

Na této stránce najdete spoustu návodů na používání, rady a tipy a také mnoho příkladů vyhledávání, které vás mohou inspirovat při vyhledávání na privátním portálu iGo.

2. Krok

Shlédněte krátké video

V tomhle krátkém videu si projdete procesem registrace do systému. Registrace není nic složitého, ale spousta našich zákazníků při ní dělá jednu chybu a té můžete díky videu předejít.