Je skvělé, že vás můžu přivítat na téle stránce. Přesto, že je hrozně jednoduchá a krátká, je moc důležitá. Znamená totiž, že jste se rozhodl/a naučit se skvělým technikám a využívat moderní technologii při budování vašeho MLM byznysu. Na tuhle sránku se dostane jen část lidí, kteří četli předchozí szránku a shlédli moje video. Už teď se řadíte mezi malý zlomek podnikatelů v MLM, kteří něčeho dosáhnou. A to i přes vaši počáteční neznalost těchto postupů.Skvělé rozhodnutí! 

Abychom mohli být v kontaktu a mohl jsem vám posílat některé z potřebných souborů, potřebuji na vás nějaký kontakt. Váš email bude nejvhodnější adresou. Chápejte, když vás budu učit, jak moderní metody a techniky používat, budem je i používat. Tak se nejvíc naučíte a můžete hned něco okoukat. 

Do formuláře dole vložte svůj email, prostřednictvím tohoto emailu spolu budeme komunikovat. Ihned po zadání vámdorazí do vaší emailové schránky žádost o potvrzení kntaktu. Je to sice (podle mne) zbytečný krok, ale EU nám to nařizuje zákonem a takmusíme poslechnout a váš souhlas získat. Bez odsouhlasení, bohužel, nebudete dostávat žádně další informace ode mne. Nebojte se, nebudu vás otravovat, také SPAM nemám rád. A pokud by se vám přeci jen zdálo, že mailůje moc, nebo pokuduž nebudete kdykoli v budoucnumé rady a návody dostávat, budete se moci na jedno kliknutí z rozesílky odhlásit. Tak že zadejte níže váš email, kam dostanete i adrsu pro přihlášení do uzavřené FB skupiny.