Chcete ušetřit až 70% nákladů při vašich cestách?

Co svět světem stojí, lidé odjakživa cestovali. A cestují pořád. Ať už za prací, za rodinou, za obchodem, za zábavou, nebo na dovolenou, za odpočinkem.

Je spousta lidí, kteří cestují při své práci. Tráví stovky hodin na letištích, v letadlech a v hotelích.  Někdo jiný zas rád leze po horách a kochá se pohledy z horských hřebenů, další si užívá například termálních pramenů . Někdo chce poznávat nové kraje a lidi, někdo zase rád relaxuje třeba na pláži u moře.

A další zase nevystrčí nos jak je rok dlouhý a vycestuje opravdu jen na tu dovolenou. Každý máme rozdílný prostor a rozdílné finanční prostředky, které máme na dovolenou vyhrazeny. A samozřejmě každý chce svou dovolenou trávit někde jinde. 

Znám i spoustu lidí, kteří o víkendu skočí na letadlo, odletí třeba do Barcelony, Londýna, Říma, nebo kamkoli jinam, tam se jednou nebo dvakrát vyspí a v pondělí zas nastoupí do svého zaměstnání nebo opět roztočí kola svého byznysu. A proč ne, když kamokoli po Evropě se dostanete za pár hodin? Je i mnoho lidí, kteří mohou cestovat kam chtějí a své podnikání provozovat kdekoli na světě. 

Ať už jste digitální nomád, obchodní cestující nebo jen člověk, co jezdí na dovolenou s rodinou, všichni máme stejné požadavky a stejné podmínky: naše cesta by měla být co nejluxusnější a co nejlevnější. 

Souhlasím, ale jen na půl. Jsem vždycky rád, když si můžu “svůj luxus” užít za méně peněz. A jsem rád, když mi zbyde víc peněz na mou zábavu a na suvenýry nebo na některý ten zážitek. Chci si užít své cesty s nějakou hladinou komfortu. Nechci proto obětovat svoje pohodlí, možná i kvalitu stravy a také kvalitu cestování. v některýchmístech není jiná volba a pak je to jasné, ale kdyžsi můžu vybrat, pak určitě to lepší. Už jen z hlediska hygieny a zdraví. A já věřím, že takto má valná většina lidí. Máte to taky tak? 

Dost často používám služeb různých webových vyhledávačů, jako je třeba booking. A dost často taky booking slouží jako nějaké měřítko ceny v regionu. Před nedávnem jsem ale narazil na jiný portál. Používám ho zdarma, nabídka je téměř stejně široká, co se hotelů týká, ale navíc mi nabízí i spoustu dalších možností, které při svých cestách mohu využít – různá sportovní vyžití, degustační akce, kulturní zážitky a spoustu dalšího. A to vše za lepší cenu, většinou lepší než na bookingu. Jen blázen by to nevyužil!

Bylo pro mne velice jednoduché začít používat tenhle portál. Místo původního vyhledávače jen využívám jiný. Naklikám všechno stejně, jak jsem byl zvyklý, objednávám úplně stejně, platím stejně a chodí mi stejné potvrzovací emaily a zprávy. Jen platím méně. 

Už jsem tam viděl slevu 73%. Zdá se to až neuvěřitelné! Ale je to pravda. Takže moje volba byla jasná. Ušetřím dost peněz na to, abych si mohl víc užívat a dokonce i víc jezdit. Místo jedné dovolené máme dvě. A žádná Šumava a Krkonoše. I když popravdě je podle mne v Čechách dráž, než kdekoli na světě. 

A dokonce jsem dostal příležitost tuhle možnost poskytnout i lidem ve svém okolí.  

Nemusíte nikde nic platit, registrace do systému je zdarma. Pak už stačí jen do příkazového řádku vyhledávače zadat jiné kouzelné spojení a je to! Za nedlouho bude samozřejmě k dispozici i mobilní aplikae, která všechny služby spojí. Sám se na ní už těším.

Tak co? Chcete to taky? Chcete taky cestovat po celém světě a využívat i ostatních nabídek tohoto portálu a ušetřit při tom až 73% vašich peněz? Můžete to mít a můžete to mít ZDARMA!

Stačí kliknou na tenhle odkaz a na stránce, kam vás to přesměruje vyplnit kód:

4 8 0 9 3 3

Šťastnou cestu! A užívejte si stejně jako já!